MÖBLER / Bord / Slagbord 7358398
nr 735 8398
Slagbord
England, 1800-tal, Mahogny, längd: 138, djup: 105, höjd: 75
Kondition: slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.500 kr
måndag 23 januari 2012
kl 19:21:26
23/1 16:24:04